Thursday, February 9, 2023
Home Tags Varianti indian

Tag: varianti indian

Frika nga varianti ‘Delta’, Silva Bino jep paralajmërimin: Do të rimbyllemi...

Në lidhje me variantin indian, ‘Delta’ të Covid-19 ka folur edhe Shefja e Departamentit të Epidemiologjisë, Silva Bino, e cila është shprehur se nëse...

Skënder Brataj: Nuk kemi raste të variantit indian, por kjo nuk...

Një nga temat e diskutuara në Absolut 4 rreth pandemisë ishte dhe ajo e variantit indian të koronavirusit i cili tashmë është një nga...
SiteLock