Home Tags Valerio Cataldi

Tag: Valerio Cataldi

Gazetari italian: Në Shqipëri, rasti i vetëm në botë që një...

Gazetari i “Rai 3”, Valerio Cataldi, flet për median në Shqipëri dhe situatën e vështirë në të cilën ajo ndodhet. “Duke e parë nga jashtë, situata...
SiteLock