Saturday, August 20, 2022
Home Tags Valdete daka

Tag: valdete daka

Ndaloi kandidimin në zgjedhje të Albin Kurtit e dhjetra të tjerëve,...

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka tha se akuzat e partive politike ndaj saj dhe ndaj institucionit që udhëheqë, kanë për qëllim...

Daka: Procesi zgjedhor po shkon drejt përmbylljes dhe certifikimit të rezultatit

Procesi i rinumërimit të votave të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 6 tetorit po shkon drejt fundit. Në Qendrën për Numërim dhe Rezultate nga...
SiteLock