Monday, August 15, 2022
Home Tags Unaza

Tag: unaza

Çfarë janë unazat me GPS me anë të të cilave mund...

Një nga trendet më të fundit që duket se është përqafuar nga bashkëshortët e rinj në vende të ndryshme të botës, janë unazat me...

Projekti i Unazës së Madhe të Tiranës, Ministrja e Infrastrukturës: Kur...

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku tha sot në Kuvend se me përfundimin e projektit të Unazë së Madhe të Tiranës, i gjithë kryeqyteti do...

Lehtësohet trafiku në Tiranë, hapet një tjetër segment i Unazës së...

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku, ka njoftuar sot se është hapur dhe një aks tjetër i Unazës së Madhe në Tiranë. Balluku e...

Kreu i PD-së u përball me incidentin gjatë videos ‘live’/ Veliaj...

Kryebashkiaku Erion Veliaj ironizoi sot Lulzim Bashën, i cili përmes një video live nga makina e tij luksoze “Range Rover”, deklaroi se është bllokuar...

Klevis Balliu shfaqet në dyert e gjykatës: Ja çfarë do të...

Gjykata e Tiranës vendosi sot që të shtyjë sërish seancën ndaj banorëve të Unazës së Re. Mes të akuzuarve në këtë proces gjyqësor është...

Nga sot nis devijimi i trafikut te ‘Sheshi Shqiponja’. Si do...

Nga sot (26 tetor) ka nisur devijimi i trafikut te ish- Sheshi Shqiponja. Ky devijim do të zgjasë 4 muaj për shkak të punimeve...

Rrugë e re, probleme të vjetra. Përmbytet edhe unaza e Tiranës

Reshjet e shumta të shiut kanë përmbytur edhe unazën e madhe të Tiranës. Në aksin që përshkon zonën e Selitës vihet re një sasi e...
SiteLock