Home Tags Tragjedi

Tag: tragjedi

E rëndë në Tiranë, vdes punëtori 40-vjeçar, e zunë poshtë materiale...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen ‘5 Maji’ në Tiranë. Një punëtor rreth 40 vjeç, i identifikuar si Vullnet Lala,...

Aksidenti tragjik në Bullgari! Ja kur do të transportohen trupat e...

Ministri bullgar i Shëndetësisë, Venko Filipçe këtë të mërkurë ka folur në lidhje me ADN-të e viktimave nga tragjedia ndodhur në Bullgari një javë...

Shkrumbohet nga flakët autobusi me pasagjerë nga Maqedonia e Veriut, 45...

45 persona, duke përfshirë 12 fëmijë, ndërruan jetë kur një autobus që transportonte qytetarët të Maqedonisë veriore mori flakë dhe po kthehej në Shkup...

SHBA/ Koncerti i Travis Scott kthehet në tragjedi, mbi 300 të...

Tetë persona kanë humbur jetën dhe rreth 300 të tjerë janë plagosur gjatë një koncerti në Hjuston të Teksasit. Koncerti i reperit të famshëm Travis...

Raporti zyrtar i tragjedisë në Tetovë/ Shkon në 14 numri i...

Prokuroria Themelore Publike e Maqedonisë nëpërmjet një njoftimi për media, thotë se për kryerjen e hetimeve në lidhje me rastin tragjik në Tetovë janë...

Tragjedia në spitalin e Tetovës/ Basha: Pikëlluese, një ditë tragjike

Për ngjarjen e spitalit të COVID-19 nuk mungoi as reagimi i kreu të Opozitës, Lulzim Basha ku nëpërmjet një postimi në Twitter e ka...

Shpërthimi në spitalin e Tetovës, Meta: Ngjarje tronditëse

Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e djeshme në spitalin COVID-19 në Tetovë ka tronditur mbarë opinionin publik.  Në mes reagimeve nuk ka munguar...

Shpërthimi i bombolës së gazit në hotelin në Velipojë, thellohet tragjedia...

Thellohet tragjedia e familjes Gjoka në Velipojë, pas 2 vajzave ndërron jetë edhe nëna, si pasojë e shpërthimit të bombolave të gazit në hotelin e tyre...

Përmbytjet në Gjermani dhe Belgjikë/ Shkon në 105 numri i viktimave,...

Një bilanc dramatik i cili pritet të rritet , është regjistruar në Gjermani si pasojë e përmbytjeve katastrofike që vendi ka parë ndonjëherë Deri më...

Tragjedi në Gjermani, përmbytjet shkaktojnë mbi 80 viktima dhe 1300 të...

Është një tragjedi e rëndë. Mbi 80 persona kanë humbur jetën në përmbytjet e mëdha që prekën zonat perëndimore të Gjermanisë. Mbi 1300 persona...
SiteLock