Home Tags Tradheti

Tag: tradheti

Arjola Demiri: Përfundova e vetme dhe me tre fëmijë pas tradhtisë...

Gjatë spektaklit të kësaj të marte të “Big Brother VIP”, aktorja Arjola Demiri ka treguar historinë e jetën e saj të vështirë, teksa e...

“Në Shqipëri 70% e të martuarve tradhtojnë”/ Dedektivja Shkënda Lili tregon...

Dedektivja Shkënda Lili ka folur lidhur mbi tradhëtinë në çift. E ftuar në emisionin “Wake up”, ajo u shpreh në zyrën e saj, 70%...

Lulzim Basha, një Brutt apo Judë?

Nga Ylli Pata Shpallja e vendimit “fatal” nga Basha, siç e ka zakon alla reality show, pra në momentin e fundit, pritej të sjellë ato...

Ke frikë se mos të tradhëton Basha?! Berisha: Ja ç’farë i...

Për Sali Berishën, Lulzim Basha u soll mirë në takimin me Yuri Kim. Sipas tij kreu i PD i kërkoi prova. "Kreu i PD-së i...

Me hajni, me rrena, me tradhti dhe me korrupsion nuk ndërtohet...

Nga Skënder Sadri KAPITI. Kur tradhtia, hajnija, rrenat dhe sidomos kur korrupsioni kapin jo vetëm politikën por edhe shoqërinë, atëhere është shumë zor dhe e...

Rrëfimi tronditës: Gruaja më kishte tradhtuar një natë para dasmës, me...

Një burrë 39 vjeqar ka kuptuar pas 10 vitesh se gruaja e tij e kishte tradhtuar me shokun e tij më të mirë, një...

Kreshnik Spahiu nxjerr foton e Bashës dhe Ramës para Kryeministrisë: Tradhtia...

Kreshnik Spahiu ka kujtuar sot momentin kyç që e bëri të largohej nga politika. Para 4 vitesh ai nuk ka mundur të sigurojë një...

Dedektivia private shqiptare: Klientja kërkonte të investigonim të dashurën e burrit....

E ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit ka qenë dedektivia Shkënda Lila e cila ka rrëfyer se rastet e tradhtisë që ajo duhet të...

“Po flas me dashnorin”! Ngjarja e rëndë: Rrëfehet nga qelia burri...

Një ngjarje tragjike që ka ndodhur dy vite u parë u trajtua ditën e sotme në një emision live në emisionin “Me zemër të...

Sy për sy e dhëmbë për dhëmbë, si reagojnë shenjat e...

Shumë herë ka ndodhur që ju kanë bërë pyetjen e famshme: “A do e falnit tradhtinë?!” dhe viheni në mëdyshje. Epo shenja juaj e...
SiteLock