Thursday, March 23, 2023
Home Tags Top channel

Tag: top channel

I la për TV Klan, Top Channel heq Ilir Shaqirin si...

Si pjesë e “Big Brother Vip”, Ilir Shaqiri përveç çmimit të madh fitoi edhe një kontratë me “Digitalb”, ku ai do të ishte imazhi...

Nikoll Lesi: BE po shpërndan thasët me euro, ndërsa ne s’kemi...

Nikoll Lesi, pas një sherri public të TCH, është mërzitur kur ka marrë vesh se BE ka shpërndarë 165 mijë euro për një emision...

Armina Mevlanin do e shohim si moderatore, ja programi televiziv që...

Armina Mevlani është njohur gjerësisht për aktivitetin e saj si blogere. Burime për “Vip Magazine” kanë mësuar ekskluzivisht dhe kanë njoftuar se Armina Mevlani...

Kryebashkiaku Arbana reagon ndaj gazetares së Top Channel: Mos shtrembëro të...

      Pas një kronike të shfaqur në edicionin informativ të Top Channel për një familje që pretendon se bashkia Shijak nuk po e ndihmon për...

“Ti do të jesh e imja. Do jesh me mua me...

“Ti do të jesh e imja. Do jesh me mua me zor”. Ky është një ndër qindra mesazhet që fansi 29-vjeçar i ka dërguar me...

2 muaj pas përjashtimit, Shqipja rikthehet në Top Channel, zbulohet vendimi...

Dy muaj më parë bëri bujë përjashtimi i Shqipes nga "Përputhen", një nga konkurrentet që shkaktonte shumë debate në studio. Pas përjashtimit, Shqipja nuk...

Moderatori i njohur i ‘Top Channel’ del pozitiv me Covid-19, gazetari...

Moderatori Edi Manushi është infektuar me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur një prej kolegëve të tij, gazetari Bledi Mane, ku bashkë janë...

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ zbulon kuptimin prekës të tatuazhit të saj

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha ka vendosur të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke shuar kuriozitetin e tyre...

Bieta Sulo tregon se sa ishte rroga e parë që ka...

Moderatorja Bieta Sulo tregoi se puna e saj e parë ka qenë në “Top” dhe rroga e parë ishte 350 mijë lekë të vjetra. “Unë...

I njëjti Manush, dy herë brenda një jave është shumë, madje...

Nga Arsen Hoxha Pa pretenduar se ne shkrimin tim nuk ka subjektivizem, deshiroj te bej publike disa mendime qe kane te bejne me formen dhe...
SiteLock