Sunday, February 5, 2023
Home Tags Teuta

Tag: teuta

Teuta bën goditjen BIG! Firmos me ish-mesfushorin e Kombëtares shqiptare

Edhe pak ditë dhe ethet e lëvizjeve të merkatos së janarit do të përfundojnë. Lëvizje të rëndësishme, shumë qarkullime e ndonjë rikthim në kampionatin...

FOTO/ Ndahet nga jeta Vladimir Ajazi, ish futbollist i Teutës

    Është ndarë nga jeta në moshën 69 vjeçare një nga emrat e njohur të futbollit durrsak. Vladimiri ka luajtur për ekipin bregdetar rreth viteve...

LAJM I FUNDIT/ Ndeshja Teuta-Kastrioti, ndryshon stadiumi në orët e fundit

Sfida do të luhet të dielën në stadiumin ‘’Loro Boriçi’’ në Shkodër ditën e diele në orën 16:45 duke ndryshuar dhe orari pasi ishte...

KAMPION/ Superkupa e Shqipërisë mbetet në Durrës. Teuta mposht Vllazninë

    Pas 90 minutash plot tension në Elbasan Arena "djemtë e detit" kanë arritur të fitojnë superkupën e Shqipërisë me rezultatin e pastër 3 me...

Teuta e nis revolucionin e stafit me Starovën, “Bobi” largohet nga...

Teuta u shpall kampione sezonin e kaluar, pas një pritje 27 vjeçare. Durrsakët fituan titullin dhe u lindi e drejta të merrnin pjesë në...

Tabela e transferimeve: Më shumë se 100 afrime, ndryshimet në klubet...

Mendja te sezoni i ardhshëm, 2021-2022. Në 10 klubet e Superiores kanë nisur nga puna për të nënshkruar kontratat e reja. Shumë futbollistëve u kanë...

Conference League, Teuta për përmbysjen e madhe ndaj Shamrock! Laçi për...

Sot Teuta dhe Laçi dy skuadrat shqiptare që vijojnë garën në kupat e Europës luajnë ndeshjet e kthimit të turit të tretë të Conference...

Conference League: Teuta mundet në “frymën e fundit” në Dublin nga...

Teuta tregon simptomat e skuadrave shqiptare në minutat e fundit në Evropë. Në Dublin, Teuta pësoi një humbje në shtesën e ndeshjes kundër Shamrock Rovers,...

Teuta bën përmbysjen e madhe, mposht D’Escaldes pas 120 minutash, kap...

Teuta bëri befasinë e madhe ditën e djeshme në duelin e kthimit me kampionët e Andorrës, Inter Klub D’Escaldes, duke përmbysur disfatën e parë...

Teuta eleminohet nga Champions League, në CL e pret rival modest

Teuta i kishte mbyllur llogaritë që në ndeshjen e parë në Durrës, që e humbi 0-4 me Sheriff Tiraspol, ndërsa mbrëmë u vendos vula...
SiteLock