Monday, August 15, 2022
Home Tags Takim

Tag: takim

Propozimet për presidentin e ri/ Mesila Doda nuk shkon në takimin...

Në mbledhjen e sotme të kërkuar nga mazhoranca për zgjedhjen e presidentit të ri, nuk do të jetë prezente Mesila Doda, pasi nuk është...

Gjenerali Clark takohet me kryeministrin e Kosovës: Diskutuam për projekte energjitike

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka zhvilluar një takim me gjeneralin amerikan në pension, Wesley Clark. Clark pas takimit ka folur për mediat dhe ka...

Jürgen Klopp: Të jemi në gjysmëfinale do të thotë shumë për...

Ndeshja kundër Manchester Cityt të dielën (2-2) nuk do të ketë lënë asnjë gjurmë në radhët e Liverpoolit për ndeshjen e dytë çerekfinale të...

Rama mbledh ministrat dhe deputetët një dita para Kongresit

Një ditë para mbajtjes së Kongresit të Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një takim me kabinetin qeveritar.  Burimet bëjnë me dije se...

Balla në Dushk: Mungesa e transparencës së fondeve publike në qeverisjen...

Kreu i grupit të PS Taulant Balla, ka zhvilluar një takim me banorët në Dushk. Balla u shpreh gjatë takimit se qytetarët në 6...

Takimi me Ceferin, Rama: Qëllimi i përbashkët zhvillimi i finales në...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas takimit me presidentin e UEFA-s Aleksandër Ceferin. Përmes një postimi në Tëittër Rama shkruan se qëllimi i përbashkët ishte...

Yuri Kim takon për herë të parë ministren për Rininë, fokus...

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara Yuri Kim, zhvilloi për herë të parë një takim me Ministren e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët Bora Muzhaqi. Ato...

Albin Kurti i hap dyert Sorosit, detaje nga takimi

Edhe Albin Kurti, është takuar me Sorosin, Aleksin, të cilin e ka pritur së bashku me drejtoren ekzekutive të OSF-së për Evropë dhe Euroazi,...

“Ballkani i Hapur”, pas dorëheqjes së Zaev Vuçiç ulet me Ramën...

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pjesë e Samitit për ndryshimin e klimës është takuar sot me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç. Kreu i shtetit serb,...

Merkel vizitë lamtumirë në Greqi, takimi me Mitsotakis dhe presidenten

Kancelarja Angela Merkel po zhvillon një vizitë lamtumire në Greqi. Tovima.gr shkruan se kancelarja gjermane mbërriti në Athinë mbrëmjen e së enjtes dhe sot programi i...
SiteLock