Home Tags Subvencion

Tag: subvencion

Ministrja Balluku: Prioritet për vitin 2023 mbetet energjia, 8 mln euro...

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka prezantuar sot prioritetet e këtij dikasteri për vitin 2023, që padyshim do mbetet kriza energjetike. Balluku u...

Ministrja Ibrahimaj: Po diskutojmë 2 strategjitë e taksimit për profesionet e...

Ministrja e Financave, Delina Ibrahimaj dha detaje për taksimin e profesioneve të lira duke thënë se po diskutohen 2 strategjitë, por vëmendje më të...

Ndërpritet subvencioni i pandemisë për transportin/ Reagon shoqata: Shërbimi do të...

Shërbimi i transportit urban në Tiranë pritet të përkeqësohet. Vendimi i qeverisë për të subvencionuar 100 lekë për litër naftë sektorit të transportit urban...
SiteLock