Monday, August 15, 2022
Home Tags Strakosha

Tag: strakosha

Strakosha përfundon kontratën me Lazion, portieri mund të përfundojë në Angli

-Duket se nuk ka asnjë shans që Thomas Strakosha dhe Lazio të gjejnë gjuhën e përbashkët për rinovimin e kontratës. Mediat italiane bëjnë me...

Mbyll kontratën me Lacion në verë, Strakoshën e pret një tjetër...

Strakosha po luan muajt e tij të fundit me fanellën e Lacios. Portieri i përfaqësueses shqiptare është në mbyllje të kontratës ekzistuese me klubin...

Strakosha drejt largimit në verë, Lacio mendon ta zëvendësojë me shokun...

Lacio po mendon të sigurojë shërbimet e një portieri për sezonin e ardhshëm, me Strakoshën e Reinën që të dyve do t’i përfundojë kontrata...

I shënoi Strakoshës, Tare kërkon Bajramin te Lazio

Nedim Bajrami vazhdon të shkëlqejë në Serie A, aty ku aktivizohet me skuadrën e Empolit. Në ndeshjen e parë për këtë vit ndaj Lazio,...

Strakosha titullar ndaj Juventusit, ndërkohë e pret Newcastle

Tomas Strakosha është në skadencë kontrate me Lacion dhe ndoshta në janar mund të jetë ora për t’u larguar nga Seria A, madje zërat...

“Strakosha ishte nje surpirizë“, trajneri i portierëve të Lacios tregon përshtypjet...

Sarri ka sjellë me vete në detyrën e re te Lacio edhe përgatitësin e tij të portierëve, Massimo Nenci është emri që do të...

Nga Italia të sigurt, Strakosha ikën nga Lacio. Tare gati pasardhësin

Ka qenë padyshim një sezon i pafat ky aktuali për Tomas Strakoshën. Mes COVID, dëmtimit dhe ndonjë gabimi në fushë, gardiani i kombëtares humbi...

Legjenda e Lazios: Strakoshës i mungon karakteri për t’i dhënë siguri...

Legjenda e skuadrës së Lazios Marco Ballotta, ka komentuar situatën e portierit Thoma Strakosha. Ballotta shprehet se portieri shqiptar nuk ofron aspak siguri në...

Ndryshimi i hierarkive, tashmë rinovimi i Strakoshës nuk është edhe aq...

Tomas Strakosha po kalon nëpër shumë vështirësi në këtë sezon, teksa dëmtimet dhe COVID kanë ndryshuar statusin e tij si një titullar i padiskutueshëm...

Merkato nuk sjell lajme të mira për Strakoshën, vera mund ta...

Thomas Strakosha dukej se do të kishte të sigurt praninë e tij në katërkëndorin e Lacios për vitet në vijim. Portieri shqiptar kishte gjithçka...
SiteLock