Sunday, November 27, 2022
Home Tags Spiune

Tag: spiune

Pas skandalit të përgjimeve të Pegasus, ministri izraelit Gantz pritet të...

Ministri izraelit i Mbrojtjes, Benny Gantz do të takojë homologen e tij franceze në Paris këtë javë për bisedime që do të përfshijnë një...

Sofja jep alarmin, Rusia infiltron spiunë në Bullgari, Borisov paralajmëron Putin...

Kryeministri i Bullgarisë, Bojko Borisov ka dhënë një ultimatum për Rusinë, për të ndalur fushatat e spiunimit ndaj shtetit bullgar. Deklarata e tij i...

Gazeta Bulevard siguron materialin me 28 faqe: Ja kush janë spiunët...

Prej vitesh ose më saktë prej tri dekadash ka një luftë të theksuar klasash edhe pse në një rend që kërkon integrimin dhe quhet...

Murrizi nxjerr listën e deputetëve që votuan kundër ligjit për largimin...

Nënkryetari i Kuvendit, Myslim Murrizi ka publikuar listën e deputeteve që kanë votuar pro, kundër dhe ata që nuk kanë marrë pjesë në votim,...
SiteLock