Sunday, December 4, 2022
Home Tags Spiunazh

Tag: spiunazh

Historia moderne e spiunazhit, dhe rënia e mitit të “Agjentit 007”

Nuk ka më si spiunët e dikurshëm. Dikur ishte Mata Hari, që në sallonet e sofistikuara të Bella Epoque vidhte sekretet e admiruesve të...

Huawei si kalë Troje, nis në Varshavë gjyqi i parë për...

Ndërsa shumë shtete europiane janë në dilemë nëse do t’i hapin apo jo “derën” teknologjisë 5G që ofron gjiganti kinez i teknologjisë, në Varshavë...
SiteLock