Friday, September 30, 2022
Home Tags Spitali

Tag: spitali

Raporti zyrtar i tragjedisë në Tetovë/ Shkon në 14 numri i...

Prokuroria Themelore Publike e Maqedonisë nëpërmjet një njoftimi për media, thotë se për kryerjen e hetimeve në lidhje me rastin tragjik në Tetovë janë...

Ulen rastet e të shtruarve me COVID-19 në Durrës

Nga Xhevahir Gradica Pavioni me të prekur nga covid 19 në Durrës ka marrë disi frymë më lirshëm. Që nga fillimi i muajit prill e...

Gjendet pa ndjenja në rrugë dhe e nisin me urgjencë drejt...

Policia e Durrësit ka bërë të ditur se në orën 11:50, në lagjen nr. 16, Durrës është gjendur pa ndjenja një shtetas, i cili...

Mustafa Sentop: Do rrisim investimet në Shqipëri

Kreu i asamblesë së Madhe të Turqisë zoti Mustafa Sentop, në ditën e dytë të vizitës në Shqipëri  ka folur për investimet turke në...

VIDEO/ Kryeministri Rama niset drejt Fierit, Policia ‘blindon’ zonën

Kryeministri Edi Rama ka nisur punën pasi mori premtimin nga Presidenti i Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan, se spitali rajonal i Fierit do të ndërtohet...

Gjendja në spitalet Covid/ Familjarët e pacientëve të alarmuar: Vetëm kur...

Spitalet Covid në vend rrethohen nga një lloj misteri në lidhje me atë se çfarë ndodh brenda mureve të tyre. Ndërkohë nga ana tjetër...

Gazetari: Fluks urgjencash me Covid 19 te “Shefqet Ndoqi”, tre ambulanca...

Gazetari Erion Skëndaj i pozicionuar para Urgjencës së spitalit të Sanatoriumit, ose Covid 2, thotë se problemi kryesor që shqetëson pacientët, stafin por edhe...

“Urgjenca është nami i zi”, Arian Çani bën deklaratën e fortë:...

Moderatori Arian Çani ka deklaruar mbrëmjen e djeshme se në spitalet COVID1 dhe COVID2 nuk ka më vende të lira dhe pacientët rrinë nëpër...

Shtatë infermierë pozitivë me COVID/ Spitali i Përmetit futet në karantinë

Shtatë infermierë kanë rezultuar të prekur me Covid-19 në spitalin e Përmetit. Mësohet se bluzat e bardha dyshohet ta kenë marrë koronavirusin gjatë ndihmës...

Luan Baçi publikon SMS: Jua vërtetoj me fakte se vendi është...

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Luan Baçi ka publikuar në rrjetin e tij social facebook disa sms ndërkohë që shkruan se në spitalin e...
SiteLock