Wednesday, February 1, 2023
Home Tags Spitali infektiv

Tag: spitali infektiv

Rakacolli: Përveç kreut të Urgjencës Skënder Brataj, nuk ka asnjë mjek...

Në Urgjencën e Infektivit, përveç drejtorit Skënder Brataj, nuk ka persona të tjerë të infektuar. Kështu bën të ditur zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli....

“Është rikthyer në jetë, por është ende rëndë!”/ Mjeku Pipero jep...

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero dha detaje mbi pacientin e shtruar në Spitalin Infektiv që këtë mëngjes pësoi vdekje klinike. Piperi tha se mjekët arritën ta...

“Faleminderit me zemër mjekëve”, Manastirliu: Spitali COVID-19 me 35 të shtruar,...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka qënë sot në spitalin e Traumës për të parë nga afër punën që po bëhet aty për vijimin...

Mjekët nga izolimi në Tiranë tregojnë ilaçet më të cilat po...

Mjekët e Spitalit Infektiv kanë dhënë një mesazh në darkën e së dielës, duke i garantuar qytetarët se po bëjnë të pamundurën për të...

Rama: Mirënjohja s’ka fund për heronjtë e spitalit Infektiv, Shqipëria do...

Përmes një postimi në ‘Facebook’ Rama ky personel po tregon një aftësi të admirueshme profesionale. Ndërkohë, Rama nuk kurseu mbështetjen dhe për ministren e...

“Mos na shihni çuditshëm”, Basha mesazh mjekëve: Jeni heronjtë tanë! Mendja...

Lulzim Basha e ka nisur ditën e sotme me një mesazh për të gjithë mjekët dhe infermierët e Infektivit, tashmë të kthyer në një...

Koronavirusi/ Manastirliu: Në Shqipëri asnjë person i prekur, ja masat që...

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në fjalën e saj në parlament, duke folur për përhapjen e koronavirusit, deklaroi se Shqipëria nuk ka asnjë person...

Koronavirusi, Manastirliu inspekton dhomat e izolimit në spitalin Infektiv: Rreziku i...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, në kuadër të masave për parandalimin e koronavirusit të ri në vendin tonë, ka inspektuar ambientet...
SiteLock