Friday, December 9, 2022
Home Tags Spitali i traumes

Tag: spitali i traumes

Gjendja në spitalin e “Traumës” skandaloze! Qytetari: Ngrohja s’bëhet fjalë, korridoret...

Në Spitalin e Traumës në kryeqytet uji vjen me orar. Denoncimi është bërë nga një qytetar nga Tirana në JOQ.al, i cili ka dërguar...

Ish-deputetja e Partisë Socialiste emërohet në krye të Spitalit të Traumës

Spitali i Traumës apo siç njihet ndryshe Spitali Ushtarak në Tiranë, do të drejtohet nga ish deputetja dhe doktoresha Edlira Bode. Ajo është prezantuar ditën...

Sindikata e mjekëve në protestë pas arrestimit të dy kolegëve: Mos...

Mjekët e Spitalit të Traumës kanë dalë ditën e sotme në protestë për arrestimin e dy kolegëve të tyre Ervin Sulaj dhe Serdi Memimi...

35 vjeçari bie nga kati i dytë, dërgohet me urgjencë në...

Mëngjesin e sotëm në Lundër të Tiranës ka ndodhur një ngjarje e rëndë, bëhet me dije se një 35-vjeçar ka rënë aksidentalisht nga kati...

‘Kërcet’ arma në mes të Tiranës, plagoset 31-vjeçari nga Laçi, zbardhen...

Të shtëna me armë janë regjistruar mbrëmë  në Tiranë. Bëhet me dije se një 31-vjeçar nga Laçi është paraqitur në Spitalin e Traumës rreth...

Aksident i rëndë në Milot, nisen me urgjencë drejt Traumës dy...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Milot, ku kanë mbetur të plagosur dy të rinj, pasi makina që po udhëtonin ka dalë nga...

Covid-19/ Rezulton pozitiv një infermier në Spitalin e Traumës, anëtarët e...

Një infermier i Spitalit të Traumës ka rezultuar i prekur me Covid.Pasi është marrë vesh ky lajm anëtarët e stafit të spitalit të Traumës...

Nga e premtja, të gjitha urgjencat kirurgjikale do të kryhen tek...

 Një deklaratë për median, ministrja Ogerta Manastirliu u shpreh se: "Duke filluar nga dita e premte, të gjitha urgjencat kirurgjikale do të kryhen tek Spitali...

Përmirësohet gjendja e të lënduarve nga tërmeti, Manastirliu: Punë heroike e...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka vizituar të lënduarit e mbetur në spitalin e Traumës, gjendja e të cilëve është në...

U dëmtuan nga tërmeti/ 32 persona të shtruar në Spitalin e...

Deri në këto momente në spitalin e Traumës vijojnë të jenë të shtruar 32 persona të cilët janë dëmtuar nga tërmeti.  Gazetarja Doris Sallaku...
SiteLock