Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Spitali i ri

Tag: spitali i ri

Rama-Manastirliu inspektojnë punimet e Spitalit të ri të Sëmundjeve të Brendshme:...

Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu kanë inspektuar punimet në Spitalin e Ri të Sëmundjeve të Brendshme, pjesë...
SiteLock