Thursday, December 8, 2022
Home Tags Spitali durres

Tag: spitali durres

Spitali i Durrësit reagim zyrtar, i përgjigjet Xhaferrajt: Bëni mirë të...

Spitali i Durrësit ka dalë me një reagim zyrtar ku i është përgjigjur kreut të Partisë Demokratike, Xhaferraj pas akuzave që ai ka bërë...

VIDEO/ Ferdinand Xhaferaj: Burimi i infeksionit nuk është qytetari durrsak, por...

Kreu i PD-së Durrës, Ferdinand Xhaferaj, përmes një prononcimi në media, ka hedhur akuza për menaxhimin e situatës së pandemisë dhe ligjit të ri...

Sherr femrash, përplasen ish-deputetja Kadiu dhe drejtoresha e spitalit të Durrësit:...

Ndërkohë që rastet me koronavirus shtohen në të gjithë vendin, nuk mungojnë as denoncimet nga radhët e politikës. Ish-deputetja e PD, Fatbardha Kadiu denoncoi...

VIDEO/ Vdes 73-vjeçarja me koronavirus, vendoset shiriti i sigurisë në hyrjen...

Pas vdekjes në reanimacion të 73-vjeçares të prekur me koronavirus, është vendosur shiriti i sigurisë në hyrje të urgjencës së Spitalit të Durrësit.

LAJM I FUNDIT/ Ndërron jetë në spitalin e Durrësit 73-vjeçarja me...

Ka ndërruar jetë në spitalin e Durrësit 73-vjeçarja e cila ishte diagnostikuar me koronavirus. E përditësuar: "Pacientja 73 vjeçare e konfirmuar me COVID-19 ka ndërruar jetë...

Do nisej drejt Tiranës, mjekët nxjerrin nga ambulanca dhe rikthejnë në...

Në mënyrë krejt të papritur, pasi mjekët e izoluar me veshje mbrojtëse, e futën në autoambulancë për ta çuar në Tiranë 73-vjeçaren e prekur...

73-vjeçarja nga Durrësi e prekur nga virusi përfundon në reanimacion

Gruaja 73-vjeçare, një nga 10 të infektuarit me koronavirus në Shqipëri, është në gjendje të rëndë shëndetësore në infektivin e Durrësit. Mësohet se mbrëmjen e...

Manastirliu: Brenda verës gati Pediatria moderne e spitalit të Durrësit

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu inspektoi punimet për rindërtimin e pediatrisë së spitalit rajonal Durrës, e cila do t’u shërbejë rreth...

Djegia e Spitalit, reagon mjeku Petro Vokopola, shef i departamentit te...

Pasi Spitali i Durrësit është përfshirë nga flakët në orët e para të 11 Janarit, ka reaguar mjeku Petro Vokopola, i cili është shprehur...

Zjarr në Spitalin e Durrësit/ Evakuohen pacientët

Një zjarr ka përfshirë Spitalin e Durrësit në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se fillimisht zjarri ka rënë në katin e parë,...
SiteLock