Sunday, December 4, 2022
Home Tags Spitali covid

Tag: spitali covid

OBSH viziton spitalin Covid-2, informohen mbi menaxhimin e pandemisë dhe sfidat...

Drejtoresha e Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Shqipëri, Bettina Menne, ka vizituar spitalin Covid-2 “Shefqet Ndroqi”, ku po trajtohen të infektuarit me koronavirus. Përmes...
SiteLock