Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Spitalet private

Tag: spitalet private

Denoncimet për çmimet e larta të medikamenteve, Rama ngre akuza të...

Kreu i qeverisë Rama ka akuzuar spitalet private dhe farmacitë, pas ankesave të jo pak qytetarëve të cilën thonë se recetat e Covid-19 i...

“Privilegjet” për spitalet private – Qeveria iu shton gamën e shërbimeve,...

Qeveria ka vendosur të shtojë gamën e shërbimeve që japin spitalet private, duke ju dhënë mundësi që të ofrojnë edhe shërbimin spitalor ditor. Përmes...
SiteLock