Thursday, December 8, 2022
Home Tags Spital

Tag: spital

U përplasën nga ‘G Class-i’ teksa kalonin vijat e bardha, del...

Mëngjesi i kësaj të enjteje ka nisur me një lajm të mirë. Arjan dhe Vilma Konomi, çifti që u aksidentua duke kaluar në vizat...

Rama publikon fotot: Këto janë rastet kur ‘non-gratat’ e shpallën ‘non...

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar në një status në rrjete sociale lidhur me sistemin shëndetësor. Ndërsa ka publikuar fotot Rama shprehet këto janë edhe...

Mbërrin i plagosur me thikë një i mitur në Spitalin e...

Ditën e sotme në spitalin e Lezhës është paraqitur një i mitur i plagosur me mjet prerës. Nuk dihen ende rrethana nga ngjarja dhe...

Greqi/ Përfshihet nga flakët spitali COVID, digjet për së gjalli një...

Është përfshirë nga zjarri spitali Papanikolaou në Selanik, ku si pasojë ka ndërruar jetë një person. Sipas informacioneve të para të publikuara nga mediat vendase...

Durrës/ Pesë punonjëse të një firme mbërrijnë në spital me shenja...

Mesditën e sotme janë paraqitur në Spitalin Rajonal të Durrësit pesë shtetase me shenja helmimi. Shtetaset O.A 41 vjeçe, A.R 26 vjeçe, M.XH 30...

Tragjedia në Tetovë, mjekja: 12 të lënduarit janë në gjendje të...

12 personat që i mbijetuan flakëve të spitalit modular në Tetovë janë në gjendje të qendrueshme. Kurir shkruan se sipas doktore Mirandës nga Qendra...

Maqedoni e Veriut/ Qeveria pranon ekspertët e NATO-s të hetojë shkaqet...

Qeveria e Maqedonisë së Veriut shpalli tre ditë zie për zjarrin në spitalin COVID në Tetovë, ndërsa vendosi të pranojë ekspertë të NATO-s për...

Tragjedia në Maqedoninë e Veriut, Vuçiç telefonon Zaev: Serbia ndan dhimbjen...

Përmes një telefonate të zhvilluar me Kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, Presidenti ser, Aleksandar Vuçiç ka shprehur ngushëllimet e tij për tragjedinë...

Tragjedia në spitalin e Tetovës/ Basha: Pikëlluese, një ditë tragjike

Për ngjarjen e spitalit të COVID-19 nuk mungoi as reagimi i kreu të Opozitës, Lulzim Basha ku nëpërmjet një postimi në Twitter e ka...

Tetovë/ Qeveria maqedonase mban sot seancë të jashtëzakonshme pas tragjedisë së...

Qeveria maqedonase ka lajmëruar se ditën e sotme do të mbajë seancë të jashtëzakonshme pas tragjedisë së një nate më parë. Në orën 10:00 është...
SiteLock