Sunday, November 27, 2022
Home Tags Spitake

Tag: spitake

Pse sjellin ushqime familjarët, nuk ka në spitale? Flet ministrja Manastirliu

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e pyetur se përse familjarët çojnë ushqime në spitalet COVID, reagoi edhe për skandalin e ‘Tires’. “Kam dhe unë diçka...
SiteLock