Thursday, December 8, 2022
Home Tags Spartak kovaci

Tag: spartak kovaci

Zajmina Vasjari lë muzikën? Emërohet specialiste në Ujësjellësin e Durrësit

Këngëtarja Zaimina Vasjari u tërhoq nga muzika pas lindjes së vajzës për t’i përkushtuar më shumë kohë familjes. Tashmë Vasjari do të fillojë punë, por...

VIDEO/ Parandalimi i përmbytjeve, Kryetarja e Bashkisë Durrës dhe kreu i...

Rehabilitimi i kanalit të ujërave të larta është një investim mjaft i rëndësishëm që po kryen Bashkia e Durrësit për të parandaluar përmbytjet në...

Tri femrat që mundën Dakon në zyrën e Edi Ramës, për...

Ndër emrat më të lakuar në Partinë Socialiste për kandidatura të mundshme në Bashkinë e Durrësit, janë tashmë tri femra. Konkretisht, bëhet fjalë për...
SiteLock