Thursday, December 8, 2022
Home Tags Spahia

Tag: spahia

Spahia plas skandalin dhe i bën thirrje urgjente Prokurorisë: Pacientët po...

“Virusi në Shqipëri po përhapet në lëvizje të lirë, pa ndërhyrje konkrete dhe pa ndërgjegjësim të strukturave qeveritare”. Kështu është shprehur në studion e...
SiteLock