Sunday, December 4, 2022
Home Tags Sp rajonal durres

Tag: sp rajonal durres

FOTOLajm/ Stafi i Urgjencës mjeksore SR Durrës: Përballuam tërmetin do të...

Stafi i Urgjences mjekesore ne Spitalin Rajonal te Durresit, i cili nuk u terhoq as ne termetin e 21 Shtatorit, as 26 Nendorit dhe...
SiteLock