Thursday, December 1, 2022
Home Tags Sovranitet

Tag: sovranitet

Rama ndaj Vuçiçit: Përballë deklaratave të tilla provokuese ka dy rrugë,...

Kryeministri Edi Rama u shpreh se deklarata e Presidentit të Serbisë Vuçiç se nuk do ta njohë kurrë Kosovën dhe se do të negociojë...
SiteLock