Thursday, December 1, 2022
Home Tags Sondazhi Gallup

Tag: sondazhi Gallup

Sondazhi/ Me SHBA, BE, Kinën apo Rusinë? Shqiptarët çudisin me përgjigjet,’krisja’...

“Gallup” ka publikuar një sondazh lidhur me politikën e jashtme dhe marrëdhënien me aleatët. Në sondazhin e zhvilluar janë ngritur pyetje lidhur me stabilitetin...
SiteLock