Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Sokol sadushi

Tag: sokol sadushi

Soreca takohet kreun e Gjykatës së Lartë, Sadushi: Besimplotë për të...

Ambasadori i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Tiranë, Luigi Soreca, ishte të mërkurën në Gjykatën e Lartë për të zhvilluar një takim pune me...

Zv. kryetari i Gjykatës së Lartë takim me ambasadoren hollandeze, zbardhen...

Zëvendës Kryetari i Gjykatës së Lartë, Sokol Sadushi është takuar këtë të martë me Ambasadoren e Hollandës në Tiranë, Guusje Korthals-Altes dhe zëvendës Ambasadorin Rogier...

Fillon intervistimi i kandidatëve në KLGJ/ Sadushi: Gjykatës së Lartë i...

Këshilli i Lartë Gjyqësor, ka filluar intervistat me kandidatët për në Gjykatën e Lartë. KLGJ ka përzgjedhur 3 kandidatë, nga radhët e juristëve të spikatur,...
SiteLock