Sunday, November 27, 2022
Home Tags Sokol novaku

Tag: sokol novaku

“Do të të djegim të gjallë”/ E kërcënuan me jetë, policia...

Pas kërcënimeve që i shkuan dje përmes telefonit, policia ka marrë në mbrojtje shefin e Krimeve të Gramshit. Shefit të Krimeve në Policinë e Gramshit,...

Zbardhet mesazhi kërcënues që i kanë dërguar ish-shefit të sektorit të...

Mbrëmjen e sotme u raportua në media se është kërcënuar me jetë Sokol Novaku, ish-shefi i sektorit të lëndëve narkotike në drejtorinë e Elbasanit. Në...

EMRAT/ Policia e Shtetit ndryshon shefat! Cilët janë ata dhe arsyet...

Në Policinë e Elbasanit bëhet me dije se ka pësuer disa ndryshime, nha shefi i Krimeve, shefi i Krimit Ekonomik dhe shefi i Sektorit...
SiteLock