Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Smartfon

Tag: smartfon

Huawei nxjerr në treg smartfonin e palosshëm P50 Pocket

Pavarësisht vështirësive në gjetjen e komponentëve teknologjikë nga furnitorët amerikanë, për shkak të ndalimit të vendosur nga ish-presidenti Trump dhe ende në fuqi, Huawei...

Përdorimi për një kohë të gjatë i smartfonëve na bën më...

Ata që kalojnë shumë kohë para ekranit të smartfonëve, janë më impulsivë. Ky fakt nënvizohet nga një studim gjerman i botuar në revistën shkencore...

“Hiqini celularët nga duart”/ Studimi: Smartphonët ju bëjnë nervozë!

Kush kalon më tepër kohë para ekranit të smartphone-t ka tendencë të jetë më impulsiv. Kështu rezulton sipas një studimi gjerman dhe të publikuar...
SiteLock