Sunday, November 27, 2022
Home Tags Skifter

Tag: skifter

Dy skifterët

Nga Nexhat Halimi  Bora shtrihej pafund. As zë nuk dëgjohej kund . Shtreza e bardhë, e pafund, binte në qelqet e dritares dhe e ndriste...

Zbulohen 3 “skifterët” e Kamzës, dokumentohen 10 vjedhje në një vit

Policia e Kamzës ka zbuluar një grup prej tre të rinjsh, të cilët kryenin vjedhje të ndryshme. Në pranga është vënë një 16-vjeçar, me...
SiteLock