Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Skerdi

Tag: skerdi

Noizy bëri gjestin e rrallë: La ditëlindjen e tij për timen,...

Gjatë një interviste për Glamour Zone, Faria ka treguar se si ai dhe Noizy e kanë ditëlindjen në të njejtën ditë dhe se për...

Aurela Gaçe publikon foton romantike në krah të bashkëshortit të saj:...

Këngëtarja Aurela Gaçe është tepër aktive në rrjetet sociale ku ndan vazhdimisht momente nga jeta e saj private dhe ajo profesionale. Mirëpo ndërkohë që...
SiteLock