Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Skender zogaj

Tag: skender zogaj

Parashikimi për 14 shkurtin/ Lajm i keq për Vjosa Osmanin: Albin...

Zgjedhjet e 14 shkurtit po afrohen dita ditës, dhe partitë politike kanë filluar fushatën e tyre elektorale, duke shpalosur para qytetarëve programin e tyre...
SiteLock