Friday, December 9, 2022
Home Tags Skënder Sadri Kapiti

Tag: Skënder Sadri Kapiti

Kosova/ Katër Dragojt e Epokës së Re të Dardanisë

Nga Skënder Sadri Kapiti Vjosa Osmani, Albin Kurti , Glauk Konjufca dhe Donika Gërvalla , përkatësisht Kryetarja e Shtetit,Kryeministri, Kryeparlamentari dhe Kryediplomatja e Kosovës...

Ambasadorja amerikane foli qartë, hapur, me dashamirësi dhe sinqerisht: “Nëse doni...

Nga Skënder Sadri KAPITI “Votuesit shqiptarë janë shpresa e parë më e mirë. Kjo është baza e çdo demokracie, votuesit. Ndaj mendoj që njerëzit i...

Guri e fjala përjetësisht në rrugën e historisë

Nga Xhevahir Cirongu / Në promovimin e librit më të fundit ‘’Triumfi i Kombit’’ të autorit Skënder Sadri KapitI Më datë 18 Maj 2013 në sallën...
SiteLock