Thursday, December 8, 2022
Home Tags Skender minxhzi

Tag: skender minxhzi

Vija bregdetare, simptomë e një shteti të sëmurë

Nga Skënder Minxhozi Pa kaluar as 24 orë nga masakra e Velipojës, ku shezlongët dhe ndarja e hapësirës ranore lanë pas të vrarë e të...
SiteLock