Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Skender demiri

Tag: skender demiri

Durrës/ Morën 6 mijë euro për të liruar të burgosurin, dalin...

Bashkëshorti i gjyqtares Mimoza Margjeka, Arben Cara, dhe dy të dyshuarit e tjerë për korrupsion në Durrës, kanë dalë këtë të shtunë para gjykatës,...
SiteLock