Thursday, December 8, 2022
Home Tags Skender brataj

Tag: skender brataj

Skënder Brataj optimist për situatën e pandemisë: Do të kemi një...

Situata pandemike në Shqipëri duket e stabilizuar drejt një trendi qetësues, me viktima të pakta dhe me pavijone të infektivit më të zbrazura së...

Skënder Brataj: Jetojmë ende me virusin, të shqetësohemi për atë se...

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, tha se situata me koronavirusin në Shqipëri është nën kontroll për momentin, por gjithsesi, me ardhjen e vjeshtës,...

Covid nuk ekziston për skeptikët, konspiracionistët, mjekët popullorë abuzivë!

Nga Skënder Brataj Sëmundjet janë pjesë integrale e historisë së njerëzimit. Aktualisht jemi të ekspozuar ndaj kërcënimit të infeksionit nga SarsCov2/Covid-19. Që në momentin kur...

Brataj: 21 raste me variantin Delta janë konfirmuar nga 1 qershori,...

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj deklaroi se nga 1 qershori deri më 11 korrik janë konfirmuar 11 raste me variantin Delta në vendin...

Mbi 1 milion thirrje drejt Urgjencës gjatë pandemisë / Brataj: 243...

Mbi 1 milion herë ka rënë telefoni në shërbimin e Urgjencës Kombëtare përgjatë vitit pandemik. Shumica e thirrjeve kishin të bënin me koronavirusin. “Janë rreth...

“S’mund të arrestohet mjeku për 50 mijë lekë“, Brataj: Ju që...

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale pas intervistës së tij të fundit ku foli...

Vdekja e nënë së re dhe 20-vjeçarit në Durrës, Brataj: S’është...

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, foli në rubrikën “Opinion”, në News24, për dy ngjarjet e rënda të ndodhura në Durrës, ku një nënë...

Skënder Brataj: Varianti ‘Delta’ i Covid po ngatërrohet me gripin e...

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka deklaruar se varianti “Delta” po ngatërrohet me gripin e zakonshëm, për shkak se simptomat janë të njëjta. Ai...

Skënder Brataj: Pranverën e ardhshme rikthehet jeta normale

Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj thotë se vera do të jetë e qetë dhe me shifra të ulëta të infektimeve nga virusi Covid-19. Brataj...

Skënder Brataj: Nuk kemi raste të variantit indian, por kjo nuk...

Një nga temat e diskutuara në Absolut 4 rreth pandemisë ishte dhe ajo e variantit indian të koronavirusit i cili tashmë është një nga...
SiteLock