Thursday, December 8, 2022
Home Tags Skela

Tag: skela

Mbi kokat e qytetarëve punohet me hekur, beton e llaç

Nga Xhevahir Gradica Nuk kanë nga të kalojnë. Duan apo nuk duan duhet detyrimisht të futen nën skelat e ngritura për të riparuar pallatet. Këto...

Dy punëtorë bien nga skela e ndërtimit, dërgohen menjëherë në spital...

Mëngjesin e ditës së sotme ka ndodhur një ngjarje e rëndë në Ishull Lezhë. Bëhet me dije se dy punëtorë kanë rënë nga skelat e...

Tragjike/ Ndërron jetë 28-vjeçari nga Kruja pasi ra nga skela, arrestohet...

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Krujë, teksa një 28-vjeçar është rrëzuar nga skela dhe ka ndërruar jetë. Policia ka arrestuar për ngjarjen një...

Rrëzohet nga skela punëtori në Pogradec, niset me urgjencë drejt Tiranës

Një punëtor 46- vjeçar është rrëzuar nga skela në Tushemisht të Pogradecit. E.D, po punonte në një pallat në ndërtim teksa u rrëzuar dhe...
SiteLock