Friday, January 27, 2023
Home Tags Skandal

Tag: skandal

I vodhi paratë dhe kartën e bankës pacientit të vdekur, Gjykata...

Ndryshohet masa e sigurisë për infemieren e spitalit Infektiv, Ronida Hysi, e cila vodhi paratë dhe kartën e bankës një prej pacintëve të shtruar...

Zgjerohet skandali/ Të tjera arrestime tek spitali covid 2, vihen në...

Zbardhen detaje të reja nga arrestimet e kryera tek spitali Covid 2. Burime zyrtare kanë zbardhur dhe emra. Me Urdhër të Prokurorit, nga Policia...

Nipi dhunon dhe abuzon seksualisht me të moshuarën, zbardhet një tjetër...

Ka ardhur një tjetër dëshmi tronditëse, dy ditë pas arrestimit të Saimir Meçanit 36 vjeç, i cili akuzohet se dhunoi fizikisht dhe përdhunoi gjyshen...

SKANDALI! Shqiptari ndërroi jetë në spitalin e Spanjës, prindërit tronditen kur...

Në Prokurorinë e Tiranës është nisur një hetim lidhur me “shit-blerjen e paligjshme të organeve njerëzore” dhe kjo pas një skandali. Mësohet se një...

Pasi doli me video-mesazhi ku sqaroi gjithçka nga romanca me Beartin/...

Trekëndëshi Andit-Tea-Beart është kryefjala e medias rozë ditët e fundit. Tea është ish-konkurrentja më e dashur dhe e ëmbël e cila doli nga "Përputhen"...

Kush është infermierja e infektivit që i vodhi portofolin pacientit të...

Ditën e sotme u arrestua nga Policia pas skandalit që publikoi emisioni investigativ "Stop" infemierja e spitalit infektiv në Tiranë, Ronida Hysa, në lidhje...

Plas skandali/ Mjekëve dhe infermierëve iu injektohet ujë fiziologjik në vend...

Mediat italiane kanë denoncuar sot një skandal të madh në lidhje me vaksinën Pfizer. Sipas informacioneve për mediat vendase, disa punonjës të kujdesit shëndetësor kanë...

Skandal/ Publikohet letra e mjekëve dhe infermierëve, zbardhet kërkesa urgjente ndaj...

Publikohet letra e mjekëve dhe infemierëve nga Vora, ku shprehin shqetësimin e madh të tyre për mungesën e mjeteve bazike që iu duhen në...

SKANDALI te “Shefqet Ndroqi”/ 70-vjeçari humb jetën në spital nga COVID,...

Një tjetër skandal ka ndodhur në spitalin “Shefqet Ndroqi”, ku një viktime 70-vjeçar i kanë vjedhur një pajisje oksigjeni me vlerë 5 mijë euro.Ferit...

SKANDAL tjetër tek Infektivi, djali zbulon detaje tronditëse pasi i ndërroi...

Një burrë ka humbur jetën në spitalin Covid1 në QSUT dhe ndërsa ishte nën frymëmarrje artificiale përmes intubimit, i janë plaçkitur paratë që kishte...
SiteLock