Saturday, December 3, 2022
Home Tags Skandal

Tag: skandal

Skandali me pagat, Balla: Përpjekje për destabilizim të raportit mes punëdhënësit...

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla në një prononcim për mediat nga qyteti i Fierit ka reaguar lidhur me publikimin e...

Kryebashkiaku Arbana reagon ndaj gazetares së Top Channel: Mos shtrembëro të...

      Pas një kronike të shfaqur në edicionin informativ të Top Channel për një familje që pretendon se bashkia Shijak nuk po e ndihmon për...

SKANDALI/ Del zbuluar mashtrimi i madh i Sali Berishës!

    Fiks Fare denoncoi sot parregullsitë dhe abuzimet në procesin  e mbledhjes së firmave nga ish lideri i PD-së Sali Berisha për të thirrur Kuvendin...

Bashkia Durrës tjetër skandal! Vendoset firma fituese për gjelbërimin e Durrësit....

    Prej ditësh pas denoncimit të një biznesmeni që është përjashtuar me ndryshim kriteresh nga Bashkia Durrës, bulevard news ka ndjekur problematikën që shkon në...

Skandali i përgjimit me programin izraelit, mes të shënjestruarëve edhe Macron

Autoritetet franceze kanë nisur hetimet pas dyshimeve se disa gazetarë janë spiunuar përmes një programit izraelit, të quajtur Pegasus. Programi u është shitur qeverive...

“Plas në verë, ngrin në dimër”- Efektivët e Policisë tregojnë peripecitë...

“Plas në verë, ngrin në dimër! S’i fut dot në lavatriçe se u del boja!”. Gazeta “Si” komunikoi me efektivë të policisë për t’i...

“Ka shkëlqyer ka marrë dy klasë në një vit”/ Plas SKANDALI...

  Sipas një investigimi të emisionit ‘Top Story’, kandidatja për deputete e LSI-së në Gjirokastër, Myrvete Asqeriu rezulton të ketë deklaruar se e ka mbaruar...

‘Të më heqin bateritë’, plas keq në ‘Përputhen’, Arjani i kthehet...

Sindi ka folur pa rezerva ndaj konkurrentëve dhe opinionistit të Për’puthen duke i kthyer përgjigje për çdo deklaratë që është bërë ndaj saj. Pas Mevlanit,...

Plas një tjetër SKANDAL, kandidatit të njohur për deputet në radhët...

Mbrëmjen e djeshme emisioni investigativ “Fiks Fare”, ka publikuar një video ku kandidati i LSI-së në zonën e Librazhdit, Sokol Skura shihet duke bërë...

Balla plas skandalin për Lulzim Bashën, bën publike dokumentet e faqes...

Numri 2 i PS, Taulant Balla ka publikuar me fakte detaje nga skandali i madh i lobimeve ku është përfshirë kryedemokrati Lulzim Basha. Përmes një...
SiteLock