Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Skalifikim

Tag: skalifikim

Champions League: Interi eleminohet që në grupe, kualifikohen Real Madrid, Atletico...

Frika ishte te një barazim i mundshëm mes Realit të Madridit dhe Monchengladbach, por Interi nuk arriti të bëjë as detyrën e tij për...
SiteLock