Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Skafistet

Tag: skafistet

Akuzohen se lanë skafistët të iknin, 5 efektivët e Rojës Bregdetare...

Pesë efektivët e Rojës Bregdetare në Vlorë, të arrestuar një ditë më parë me akuzën e shpërdorimit të detyrës, janë pritur me brohorima dhe...
SiteLock