Thursday, December 8, 2022
Home Tags Situate

Tag: situate

Dash Shehi: Ndjej kënaqësi perverse që të dënohen ca hajdutë, ç’janë...

Dënimin e ish-kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla politikani Dashamir Shehi e sheh si një histori që çedon. I ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, Shehi tha...

Situatë e rëndë në Rusi, europianët dynden nëpër festa pas heqjes...

Task forca e qeverisë raportoi 654 jetë të humbura në 24 orët e fundit, për një total prej 138 mijë viktimash. Shpresa për të thyer...

Bardhi e pranon gabimin: Opozitës i doli mitingu nga kontrolli

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi e ka pranuar se situata në mitingun e PD-së në sheshin “Nënë Tereza” për çeljen e...

ISHP: E kaluam pikun e valës së tretë, por ndoshta “virusi...

Shqipëria ndodhet në valën e tretë të pandemisë. Ekspertët e Institutit të Shëndetit Publik thonë se piku i kësaj vale ishte javën që kaloi,...

A rrezikojmë që të kalojmë në kolaps të sistemit shëndetësor? Zv.ministrja...

Zv.ministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini bëri të ditur mëngjesin e sotëm për emisionin ‘Wake Up’, se janë të zënë 90% e shtretërve në spitalet...

Pacienti humb durimin dhe heq tubin e oksigjenimit, zbret nga ambulanca...

Pacientët që dërgohen pranë ambientit spitalor "Shefqet Ndroqi" trajtohen fillimisht në autoambulanca për disa orë, e më pas akomodohen në dhomat e shtrimit. Por, ndonjëherë,...

Erion Braçe del me thirrjen e fortë për situatën e COVID-19...

Zv.kryeministri Erion Braçe ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale lidhur me situatën e pandemisë që po kalojmë. Braçe bën thirrje...

Situata brenda spitaleve COVID, paralajmëron mjeku reanimator: Ja kur mund të...

Koordinatori i Reanimacionit për covid, Krenar Lilaj ka treguar detaje lidhur me çfarë po ndodh brenda spitaleve COVID në vendin tonë, duke u shprehur...

Zyrtari i lartë i OBSH vjen në Tiranë: Keni vepruar shpejt...

Drejtori i OBSH për Europën Dr. Hans Kluge po viziton Shqipërinë me ftesë të minstres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu. Gjatë takimit bilateral ministrja Manastirliu i...

Kryeministri Rama akuza opozitës: Basha është derdimen, opozita një ‘çetë karagjozësh’

Kryeministri Rama ka shpërthyer ndaj opozitës, e madje e ka lëshuar gojën ndaj tyre, dhe presidentit Meta, duke i cilësuar një ‘çetë karagjozësh”. Kjo...
SiteLock