Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Situate kritike

Tag: situate kritike

Situatë kritike me plehrat në Golem: Turistët e huaj ankohen për...

Situata e mbetjeve urbane në zonën bregdetare të Golemit që frekuentohet masivisht në këtë sezon nga turistë vendas e të huaj mbetet ende kritike. Turistët...

Tritan Kalo: Boll më me panairin e kotësivë, Shqipëria ndodhet në...

Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo, këtë të mërkurë e ka nisur me një mesazh të fortë për të gjithë qytetarët, por edhe politikanët...

FOTO/ Cikloni mesdhetar godet brigjet e Greqisë: erëra të forta, rrebeshe...

Brigjet greke janë prekur nga cikloni, i shoqëruar me erëra të forta dhe shira të rrëmbyeshëm. Kefalonia, Ithaca dhe Zakynthos në Greqi janë  tashmë...
SiteLock