Home Tags Situata te veshtira

Tag: situata te veshtira

Grekët nuk i njohin shqiptarëve as tamponin dhe as librezën e...

Nga Xhevahir Gradica Dhjetra qytetarë shqiptarë janë detyruar të kthehen mbrapsht në aeroportin e Rinasit pasi atyre u është mohuar e drejta për të fluturuar...
SiteLock