Home Tags Sistemi

Tag: sistemi

Filmi shqiptar “Vdekja e kalit” prodhim i vitit 1992, në “Season...

Filmi shqiptar “Vdekja e kalit” prodhim i vitit 1992 me regji nga Saimir Kumbaro do të jetë pjesë e “Sezonit klasik të filmave”. Lajmi...

Kjo është për të vënë duart në kokë

Nga Spartak Ngjela: Po dëgjoj reaksionin kundër vajtjes së mjekëve shqiptarë në Itali.Është për të vënë duart në kokë. Nuk e njohin fare sistemin ekonomik...

Arsyet e vërteta pse Shqipëria është prej 30 vitesh në krizë

Nga Skënder Sadri KAPITI Shqipëria  që prej 30 vitesh në krizë politike,ekonomike, demokratike, juridike, mediatike dhe shoqërore. Këtë e verteton  realiteti dhe fakti se shqiptarët kanë 30...

Dashamir Shehi: Nëse zgjedhjet bëhen në 2021 të ndryshohet sistemi

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka zbuluar se platforma e opozitës për Reformën Zgjedhore është përqendruar vetëm të administrimi i sistemit zgjedhor dhe jo...
SiteLock