Home Tags Sistemi shendetesor

Tag: sistemi shendetesor

Manastirliu: Kemi sinjale se varianti Delta ka mbërritur në Shqipëri! Mostrat...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu bën me dije se kemi sinjale që varianti Delta i COVID të ketë mbërritur në Shqipëri. “Në Institutin e Shëndetit...

Habit kirurgu: Nëse pacientët nuk japin më bakshishe, unë dhe mjekët...

Ryshfeti apo bakshishi për mjekët është një fenomen aktual në sistemin tonë shëndetësor. Kirurgu i përgjithshëm Dr.Myftar Torba ishte sot i ftuar në “Top Talk”,...
SiteLock