Friday, December 9, 2022
Home Tags Sistemet reaktore ruse

Tag: sistemet reaktore ruse

Turqia do të blejë më shumë raketa nga Rusia

Rusia dhe Turqia po punojnë për një kontratë të re të shitblerjes së sistemeve raketore ruse S-400, raporton agjencia e lajmeve Interfax. Moska shpreson të...
SiteLock