Thursday, December 1, 2022
Home Tags Sistem shendetesor

Tag: sistem shendetesor

Vdekja e nënë së re dhe 20-vjeçarit në Durrës, Brataj: S’është...

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, foli në rubrikën “Opinion”, në News24, për dy ngjarjet e rënda të ndodhura në Durrës, ku një nënë...

Zbardhet skema e rëndë e mashtrimit në Itali/ Shqiptarët vjedhin mbi...

Një skemë e gjërë mashtrimi ka ndodhur në Itali me disa shqiptarë, ku ata kanë përfituar nga sistemi shëndetësor duke mos paguar para në...

Një mbyllje tjetër? Përgjigjet përfaqësuesja e ISHP-së

Përfaqësuesja e ISHP-së Eugena Tomini, e ftuar në emisionin “Real Story” është pyetur nëse po diskutohet rimbyllja nga koronavirusi, tha se vendi ynë ka...
SiteLock