Sunday, November 27, 2022
Home Tags Siropali

Tag: siropali

“Aleanca aritmetike”, Spiropali tallet me Bardhin dhe Kryemadhin pas gafave: 12+35=37

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, njëherazi edhe Drejtuesja politike e PS për qarkun e Tiranës nuk i ndal ‘thumbat’ për...
SiteLock